Najczęściej zadawane pytania

1Czy można odrabiać u Państwa nieobecności?
Oczywiście, że tak. Wystarczy w systemie Luppo w zakładce nieobecności wybrać termin odrobienia zajęć. Można odrobić 5 zgłoszonych nieobecności. Nieobecności nie przechodzą na kolejny semestr.
2Czy mogę odrobić zajęcia w grupie o innym poziomie lub w innej lokalizacji?
Tak, Te opcje znajdziemy po kliknięciu “wybierz termin odrabiania”, w górnej części kalendarza zajęć.
3Jaka jest temperatura wody dla dzieci od 4 mc do 4 lat?
Temperatura wody w Hotelu Różany Gaj wynosi około 30 stopni
4Gdzie znajduje się hotel Różany Gaj?
Hotel Różany Gaj znajduje się przy ulicy Józefa Korzeniowskiego 19, w dzielnicy Kamienna Góra, powyżej gdyńskiego bulwaru.
5Gdzie może wejść rodzic z dzieckiem, czy może być z nim w szatni lub na basenie?
Na pływalni w Kosakowie oraz w SP 39 rodzic może pomóc dziecku przebrać się w szatni. Rodzic nie może wejść na nieckę basenową. W Hotelu Różany Gaj osoba towarzysząca może obserwować zajęcia z niecki basenowej.
6Jak wyglądają zajęcia nauki pływania?
Instruktor odbiera dzieci z wejścia na nieckę basenową, sprawdza obecność i przeprowadza rozgrzewkę. Następnie dzieci wykonują ćwiczenia w wodzie (nauka samodzielności w wodzie, nurkowanie, meduza, ćwiczenia techniczne, zabawy).
7Jak wygląda oswajanie niemowląt z wodą?
Zajęcia oswajania niemowląt z wodą odbywają się poprzez zabawę, śpiewanie piosenek dzięki czemu dzieci łatwiej przyzwyczajają się do środowiska wodnego. Rodzic aktywnie uczestniczy w zajęciach i wspomaga malucha w nurkowaniu, pływaniu na brzuszku oraz pleckach.
8Dlaczego jest limit odrabiania zajęć?
Liczba odrabiania jest ograniczona, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na basenie. Dzięki temu szansę na odrobienie zajęć ma większa liczba dzieci.
9Jak odbywa się zapis na zajęcia?
Zapis na zajęcia odbywa się internetowo, poprzez naszą platformę https://chlapuchlap.lupposystem.com/
10Czy moje dziecko, które boi się wody może dołączyć pod koniec semestru do grupy początkującej?
Nie jest to dobry pomysł, ponieważ nasi kursanci od początku semestru zdążyli już się dużo nauczyć. Aby wszyscy kursanci w pełni skorzystali z zajęć poziom umiejętności pomiędzy dziećmi nie może się znacząco różnić. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będą zajęcia indywidualne lub grupowe od nowego semestru.
11Czy mogę przyjść na lekcje próbne z dzieckiem do 3 lat?
Nie prowadzimy zajęć próbnych w grupie wiekowej do 3 lat. Wiąże się to z naszymi doświadczeniami, które pokazały, że każdy maluch na pierwszych zajęciach reaguje inaczej. Niektóre dzieci od razu wskakują do wody, a inne potrzebują 2-3 zajęć żeby się przyzwyczaić do "dużej wanny" lub innych dzieci. Po jednych zajęciach nie da się stwierdzić czy takiemu maluchowi się podoba. W każdym momencie można zrezygnować z zajęć. Za każde odbyte zajęcia pobieramy kwotę 70 zł, a resztę kwoty zwracamy.
12Jaki jest koszt zajęć?

🟢Zapraszamy do zakładki https://chlapuchlap.pl/zapisy-na-zajecia/