Instruktor/Trener Nauki Pływania / Aqua Baby

Praca w szkole pływania Chlapu Chlap w Kosakowie i w Gdyni.
Jeśli:
  • kochasz pracę z dziećmi
  • masz uprawnienia jako instruktor/trener pływania
  • ciekawi Cię praca z ludźmi, a w szczególności z dziećmi
  • masz umiejętności interpersonalne – lubisz pracę z ludźmi i dostarcza Ci ona pokłady energii,
  • posiadasz empatię do dzieci.
  • potrafisz motywować swoich podopiecznych i siebie,
  • rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,
  • dbasz o swoje zdrowie i poziom energii,
  • bierzesz pełną odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie zawsze polegać,
  • jesteś komunikatywny
  • konstruktywną krytykę odbierasz z wdzięcznością, bo wiesz, że to przejaw życzliwości innych osób, to być może jesteś osobą, której szukamy!

Jesteśmy szkołą pływania, która rozwija się w szybkim tempie i potrzebujemy osoby, która będzie uczyła i zarażała pasją pływania naszych kursantów.

Kilka słów o nas:
Szkoła Pływania Chlapu Chlap powstała dlatego, że wierzymy, że tylko najwyższa jakość nauczania ma sens. Naszym celem jest oswajanie dzieci z wodą poczynając od najmłodszych 3 mc bobasów, aby później móc przekazywać im wiedzę z zakresu nauki pływania. Stawiamy sobie za cel, aby każdy z naszych uczestników pokochał wodę i posiadł umiejętność samoasekuracji tak, aby czerpać jak najwięcej radości z uprawiania sportu jakim jest pływanie.
Towarzyszymy naszym kursantom od najmłodszych lat i miesięcy uczymy ich nie tylko pływania, ale przede wszystkim:
  • wiary i odwagi we własne umiejętności
  • pewności siebie
  • budowania relacji z rówieśnikami
Realizujemy naszą misję już od 8 lat, kiedy założyliśmy szkołę. W tym momencie mamy ponad 400 kursantów, a zajęcia są realizowane w grupach do 7 osób na pływalni w Kosakowie, w Hotelu Różany Gaj w Gdyni, na pływalni SP39 Gdynia Obłuże, pływalni SP40 Gdynia Chylonia oraz w Hotelu Mercury w Gdyni.

Co będziesz robić w pracy jako instruktor/trener nauki pływania?
Na początku będziesz wykonywać zadania opisane poniżej, aby dobrze poznać nas i nasze podejście do nauczania dzieci i bobasów. Po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego i weryfikacji umiejętności otrzymasz propozycję stałej współpracy. Na stanowisku masz również szansę objęcia pozycji głównego metodyka lub koordynatora danej lokalizacji.

Twoje zadania na stanowisku instruktor/trener pływania:
  • Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku niemowlęcym lub/i od 3 do 5 lat z rodzicem w wodzie lub/i prowadzenie zajęć nauki pływania dla dzieci od 5 roku życia
  • bieżące monitorowanie postępów w nauce dzieci,
  • dbanie o bezpieczeństwo kursantów podczas zajęć
  • branie udziału w spotkaniach zespołu, gdzie razem obmyślamy pomysły na rozwój szkoły,
  • współtworzenie wydarzeń w szkole takich jak, dni otwarte, tygodnie tematyczne, półkolonie.
  • raportowanie postępów w nauce kursantów,
  • rozmowy z dziećmi i ich rodzicami,
  • najpierw nauka naszych procedur i metody, następnie wykorzystywanie ich przy prowadzeniu zajęć,
  • realizowanie kursów doszkalających w trakcie i poza godzinami pracy.

Wymagania, czyli czego oczekujemy?
  • uprawnienia instruktora pływania lub trenera pływania
  • kurs Aqua Baby nie jest wymagany lecz będzie dodatkowym atutem
  • naturalnych predyspozycji i cech osobowości potrzebnych do takiej pracy (opisaliśmy je na początku ogłoszenia)
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • zapraszamy studentów
  • gotowość do nabywania nowych umiejętności,
  • ambicji, aby pogłębiać wiedzę i wyprzedzać konkurencję wdrażając nowe metody nauki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z dydaktyką.
Dodatkowo bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” Chlapu Chlap, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem stanowiska i zastanów się, czy do nas pasujesz.

Co oferujemy?
 • Szkolenie Aqua Baby dla osób, z którymi zdecydujemy się podjąć współpracę, a które nie mają tego szkolenia.
 • rozwój umiejętności instruktorskich (ciągły kontakt z doświadczonymi instruktorami, mentoring) i perspektywę objęcia pozycji głównego metodyka,
  • stałą pomoc metodyczną - trudny uczeń, mało czasu - damy sobie radę z każdą sytuacją!
  • pracę w zespole cechującym się uśmiechem, energią życiową i optymizmem wyczuwalnym na kilometr :)
  • zatrudnienie na stałe po pozytywnym zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego,
  • forma zatrudnienia na okres próbny 3 miesiące: umowa zlecenie,
  • forma zatrudnienia na stałą współpracę: umowa zlecenie lub B2B,
  • wynagrodzenie od 50 – 70 zł brutto za zajęcia ,
  • praca na miejscu w Kosakowie lub/i w Gdyni,
  • praca w tygodniu popołudniami do godziny 17:00/18:00 lub/i w weekendy do godziny 15:30
  • prywatna opieka medyczna przy przedłużeniu umowy na stałe
  • możliwości rozwoju – szkolenia, konsultacje, dostęp do firmowej biblioteki i budżet na zakup książek na koszt firmy. Szkolisz się, aby nadążać za zmianami w edukacji - sam wybierasz interesujący Cię temat!

Chcesz aplikować?
Wyślij nam swoje CV na chlapuchlap@gmail.com